CN1J4KTTD221J
MFR.Part #
CN1J4KTTD221J
JLCPCB Part #
C202450
Description
220Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS