CF1/4CT52A182J
MFR.Part #
CF1/4CT52A182J
JLCPCB Part #
C719289
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW 300V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS