SHC400V4.7UF03EC0665
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHC400V4.7UF03EC0665
JLCPCB Part #
C5263884
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 3.5mm 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS