SHA330UF450V01EC1941
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHA330UF450V01EC1941
JLCPCB Part #
C3975297
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS