XT220UF25V90RV0109
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
XT220UF25V90RV0109
JLCPCB Part #
C3445242
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 200mA@120Hz 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS