MMK153J3AD2KN208G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK153J3AD2KN208G0
JLCPCB Part #
C2916934
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS