CD294220UF200V109
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CD294220UF200V109
JLCPCB Part #
C3975289
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 22mm 25mm 650mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS