CD2931000UF100V167
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CD2931000UF100V167
JLCPCB Part #
C3975293
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 100V 10mm 2.12A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS