C3D5UF600V82CB0305
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
C3D5UF600V82CB0305
JLCPCB Part #
C5263854
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 5uF 600V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS