C3D22UF500V82CB0300
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
C3D22UF500V82CB0300
JLCPCB Part #
C5263851
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 500V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS