RST100UF25V006
MFR.Part #
RST100UF25V006
JLCPCB Part #
C4747965
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7.7mm 91mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS