07D471K68RV0149
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
07D471K68RV0149
JLCPCB Part #
C2836432
Package
SMD,3225
Description
1.2kA 140pF@1kHz 20J 250mW 300V 385V 470V 775V SMD,3225 Varistors ROHS