VA2220K122R017
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA2220K122R017
JLCPCB Part #
C2657474
Package
2220
Description
1.2kA 17V 20V 27V 44V 7.2J 8nF@1kHz 2220 Varistors ROHS