UB2-24NUN
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
UB2-24NUN
JLCPCB Part #
C1560752
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 24V 2ms Silver Alloy SMD,5.7x10.6mm Signal Relays ROHS