T591B107M004ATE055
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T591B107M004ATE055
JLCPCB Part #
C1517068
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 55mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS