T551B756M075AH
MFR.Part #
T551B756M075AH
JLCPCB Part #
C1019236
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±20% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors