T551B256M050AT4251
MFR.Part #
T551B256M050AT4251
JLCPCB Part #
C1577350
Description
-55℃~+125℃ 170mΩ@100kHz 25uF 50V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors