T551B227K008AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T551B227K008AH
JLCPCB Part #
C4983747
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 220uF 8V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors