T551B206K060AH4251
MFR.Part #
T551B206K060AH4251
JLCPCB Part #
C1577541
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 20uF 60V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS