T551B187M010AT4251
MFR.Part #
T551B187M010AT4251
JLCPCB Part #
C1577243
Description
-55℃~+125℃ 10V 110mΩ@100kHz 180uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors