T551B127M040AH4251
MFR.Part #
T551B127M040AH4251
JLCPCB Part #
C1577470
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 120uF 40V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors