T550C307M050AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T550C307M050AH
JLCPCB Part #
C4983673
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 300uF 50V ±20% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors