T550B756K075AH4250
MFR.Part #
T550B756K075AH4250
JLCPCB Part #
C1576999
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors