T550B107K050AH4251
MFR.Part #
T550B107K050AH4251
JLCPCB Part #
C1577372
Description
-55℃~+105℃ 100uF 130mΩ@100kHz 50V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors