T543X226K063AHW075
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543X226K063AHW075
JLCPCB Part #
C2161455
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 22uF 63V 75mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors