T541X158M2R5DT8705
MFR.Part #
T541X158M2R5DT8705
JLCPCB Part #
C2161208
Description
-55℃~+125℃ 12mΩ@100kHz 1500uF 2.5V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS