T500B156M006AG6110
MFR.Part #
T500B156M006AG6110
JLCPCB Part #
C4950248
Description
-55℃~+200℃ 15uF 3.5Ω@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS