T541X158M003DT8605
MFR.Part #
T541X158M003DT8605
JLCPCB Part #
C2161055
Description
-55℃~+125℃ 12mΩ@100kHz 1500uF 3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS