T540D687M003BH8505WAFL
MFR.Part #
T540D687M003BH8505WAFL
JLCPCB Part #
C1576458
Description
-55℃~+125℃ 3V 40mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors