T540D477K004AH8610WAFL
MFR.Part #
T540D477K004AH8610WAFL
JLCPCB Part #
C4979816
Description
-55℃~+125℃ 40mΩ@100kHz 470uF 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors