T540D337M004CH8605WAFL
MFR.Part #
T540D337M004CH8605WAFL
JLCPCB Part #
C4984913
Description
-55℃~+125℃ 330uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors