T540D337K004AH8505WAFL
MFR.Part #
T540D337K004AH8505WAFL
JLCPCB Part #
C1576425
Description
-55℃~+125℃ 330uF 40mΩ@100kHz 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors