T540D337K003CH8605WAFL
MFR.Part #
T540D337K003CH8605WAFL
JLCPCB Part #
C4979533
Description
-55℃~+125℃ 330uF 3V 40mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors