T540D336M020DH8705
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D336M020DH8705
JLCPCB Part #
C4951751
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 20V 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors