T540D227M006BH8505WAFL
MFR.Part #
T540D227M006BH8505WAFL
JLCPCB Part #
C4980053
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors