T540D227M004BH8605WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D227M004BH8605WAFL
JLCPCB Part #
C4985027
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors