T540D227K004AH86057280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D227K004AH86057280
JLCPCB Part #
C4978705
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors