T540D226K030CT8705
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D226K030CT8705
JLCPCB Part #
C2161161
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 22uF 30V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS