T540B336M010DH8610WAFL
MFR.Part #
T540B336M010DH8610WAFL
JLCPCB Part #
C1576502
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors