T540B336M010AH6710
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B336M010AH6710
JLCPCB Part #
C2161476
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors