T540B336K006DH8510WAFL
MFR.Part #
T540B336K006DH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576367
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors