T540B226M010AH8710WAFL
MFR.Part #
T540B226M010AH8710WAFL
JLCPCB Part #
C1576386
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors