T540B107M003CH8710WAFL
MFR.Part #
T540B107M003CH8710WAFL
JLCPCB Part #
C4985322
Description
-55℃~+125℃ 100uF 3V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors