T530D157M010ATE010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T530D157M010ATE010
JLCPCB Part #
C2158926
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 10mΩ@100kHz 150uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS