T520X477M006AHE018
MFR.Part #
T520X477M006AHE018
JLCPCB Part #
C2159334
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors