T502D685M035AG61107280
MFR.Part #
T502D685M035AG61107280
JLCPCB Part #
C1969589
Package
2917
Description
-55℃~+230℃ 1.8Ω 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS