T502D106K025AG63107280
MFR.Part #
T502D106K025AG63107280
JLCPCB Part #
C1971085
Package
2917
Description
-55℃~+230℃ 1.8Ω 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS