T495X476K035ATAUTO
MFR.Part #
T495X476K035ATAUTO
JLCPCB Part #
C1881740
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 83mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS