T495X337K006AHE065
MFR.Part #
T495X337K006AHE065
JLCPCB Part #
C1881903
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 6.3V 65mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors