T495X336M025ATE180
MFR.Part #
T495X336M025ATE180
JLCPCB Part #
C1965792
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 180mΩ@100kHz 25V 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS